© Copyright 2012 - Associació de Mitjans i Serveis Culturals en Ràdio i Televisió Local de Catalunya  - CIF G-66832718 - Grup AMSC

CONTACTE / DELEGACIONS

Tel: +34-635 30 00 20 Redacció i Administració

Tel: +34-93 605 19 49 Estudi Directe

Tel: +34-633 14 07 87 Estudi Directe

Tel: +34-644 24 00 21 Whatsapp 

Central:

granviaradio@granviaradio.com

Delegació Barcelona

barcelona@granviaradio.com 

Delegació Tarragona

tarragona@granviaradio.com

Delegació Lleida 

lleida@granviaradio.com

Delegació Girona 

girona@granviaradio.com

Delegació Tenerife

tenerife@granviaradio.com

Delegació Madrid

madrid@granviaradio.com

Rambla Guipúscoa, 92 Escala D Porta Soterrani 1ª

08020 - Barcelona 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now