CONTACTE

CONTACTE / DELEGACIONS

Tel: +34-63 530 00 20  Administració

Tel: +34-93 605 19 49   Estudi Directe

Tel: +34-63 314  07 87   Estudi Directe

Tel: +34-64 424  00 21   Whatsapp 

Central:

granviaradio@granviaradio.com

Delegació Barcelona

barcelona@granviaradio.com 

Delegació Tarragona

tarragona@granviaradio.com

Delegació Lleida 

lleida@granviaradio.com

Delegació Girona 

girona@granviaradio.com

Delegació Tenerife

tenerife@granviaradio.com

Delegació Madrid

madrid@granviaradio.com

Copyright 2012 - Associació de Mitjans i Serveis Culturals en Ràdio i Televisió Local de Catalunya  - CIF G-66832718 - Grup AMSC

  • Facebook Clean
  • Instagram - Círculo Blanco
  • Twitter - círculo blanco
pen_català_PNG_LOGO.png
Logo-Mobile-1 xrcb OK 1.png
amsc3.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now